top of page

Pár recenzí od mých klientů...

 

Iva Pumprlová:“S krásnou paní fotografkou jsme byli maximálně spokojeni, vůbec jsem z focení neměla obavy, právě naopak...moc jsem se těšila, protože jsem věděla, že tyhle fotky "budou stát za to". Cítila jsem se úžasně, místa k focení byla kouzelná a osobitá stejně jako fotky. Tyto fotky mají sílu okamžiku, cítíte z nich radost, lásku a štěstí. A budete to z nich cítit celý život. Moc se těšíme na další spolupráci (až se stanu maminkou). Ze srdce děkujeme :) Iva a Martin”

10. ledna 2017

Tatiana Maderová

Pri výbere fotografa som dlho uvažovala, akú stratégiu zvoliť. Vybrať nejakého, ktorý býva najbližšie k miestu konania svadby? Vybrať radšej drahšieho, aby fotky za niečo stáli alebo lacnejšieho a ušetrené peniaze investovať do niečoho iného? Nakoniec som zvolila Pavlínku, ktorá na to, že vôbec nebola z miesta konania svadby, prišla perfektne pozitívne naladená a sršala veľmi príjemnou nenásilnou energiou. Na svadbe bola maximálne ústretová a medzi hostí zapadla natoľko, že ani neviem, že nás niekto fotil :-) Čo je veľmi príjemné pretože fotky sú tak veľmi prirodzené, zachytávajú mnoho momentov, kde sa netvárime strojene a umelo. Ako sa to hovorí s tými peniazmi a muzikou.... Tu platilo, že za prijateľnú sumu sme dostali veľa krásnej muziky. Určite sa ešte vrátime a necháme raz zvečniť aj ďalšie dôležité momenty v našom živote. Ďakujeme. T+P

před 2 měsíci-

jana burdiyan:“Jsme nadmíru spokojení s prací paní fotografky. Z focení v náš svatební den jsme měli největší obavy, protože nejsme zrovna pár, který se zrovna rád fotí, ale paní fotografka dokázala vycítit co je pro nás příjemné. Vedení při focení bylo nenucené a přirozené, odměnou nám jsou krásné svatební fotky jako vzpomínky na překrásný den :-). Pokud hledáte profesionalitu a přátelský přístup v jednom, vřele doporučujeme.”

8. listopadu 2016

Martina Lešková:“Paní fotografka byla moc milá a vstřícná. Necpala nás do žádných složitých a krkolomných póz, jen naznačila co máme dělat a fotila. Výsledkem jsou krásné a něžné svatební a těhu fotky. Já ani manžel se nefotíme zrovna moc rádi, ale s Pavčou to bylo úplně v pohodě, často jsem ani nepostřehla, že nás vůbec fotí ;-) Doporučujeme všem! M + M Bezděkovi”

26. května 2016

kamila m:“Skvělá fotografka, rychlá, citlivá, spolehlivá a profesionální, dokáže dostat z člověka maximum! Děkuji!”

13. prosince 2015

 

Pavel Hluší:“Byli jsme velmi spokojení, všichni jsme si focení moc užili. Fotky jsou krásné hlavně díky výborné práci se světlem. Moc děkujeme a doporučujeme.”

24. listopadu 2015

 

Pavla Holzerová:“Pavlínka nám fotila svatbu a byli jsme nadšení. To, že jsou fotky nádherné, nemusím ani říkat, stačí se podívat do galerie. Nevím, jak to dokázala, ale ženich se poprvé v životě směje na fotkách. Všichni, kteří svatbu nestihli, nám říkají, že mají pocit, jako by tam byli s námi. Máme spoustu úžasných fotek a přitom jsme nemuseli trávit dlouhé hodiny aranžováním. Prostě ví, kdy má zmáčknout spoušť. Jsme jí moc vděční, že tam byla s námi a zdokumentovala náš velký den. Všem moc doporučujeme”

22. listopadu 2015

 

Zuzanka Pospisilova:“Pavlínka je úžasná ,je s ni výborná komunikace ,fotky jsou nádherné !!!. Urcite se brzy a velmi radi vrátíme na další foceni :-).”

29. října 2015

 

Pavla Kubisova:“Uzasna fotografka, mila osoba a citliva duse. Foti tak krasne, ze kdyz jsem nase rodinne album videla poprve hotove, rozplakala jsem se. Preji ji mnoho stastne prace ;-)”

27. října 2015

 

Pavla Burešová:“S paní Pavlou Středisko rané péče v Olomouci spolupracuje už více jak jeden rok. Úžasná fotografka, která umí zachytit okamžik v rodinách i na akcích, které organizujeme. Máme za sebou společnou výstavu fotek rodin, kterým se narodilo nemocné miminko, nebo dítě s postižením, ale i spoustu radosti, které fotky přinesly právě těmto rodinám. Její fotky nás baví!!!!!!”

27. října 2015

 

Lenka Škopová:“Pavlinka nam fotila rodinne foto. Pokazde profesionalne odvedena prace!! Navic jsme moznost poznat skvelou fotografku i osobu jednom, vzdycky nas rozesmeje, naladi na pozitivni vlnu :) Moc dekuji a rada DOPORUCUJI!”

26. října 2015

 

hamplova-m:“Skvělá fotografka, vždy jsme byli s fotkami moc spokojeni,jak s těhotenskými, tak později i s naší malou. Doufám,že takových focení bude ještě spousta. Vřele doporučuji :)”

23. října 2015

 

aktuální rezence na: firmy.cz a na google.com 

bottom of page